Terugblik Landelijke zaterdag competities. Scheveningen en FC ‘s-Gravenzande doen beiden goede zaken in de 3e periode

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen heeft met een 0-2 overwinning op hekkensluiter GVVV prima zaken gedaan in de 3e periode.

In een wedstrijd waar weinig gebeurde, zorgde Mike de Niet vlak voor rust voor een 0-1 voorsprong voor Scheveningen. 25 minuten voor tijd verdubbelde de Niet de score vanaf elf meter: 0-2.

Een prima overwinning, die zorgt dat Scheveningen nog altijd meedoet in de strijd om de 3e periodetitel. Volgende week zaterdag, 30 april, speelt Scheveningen op Houtrust thuis tegen AFC uit Amsterdam.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 april 2022:

VV Noordwijk VV Katwijk2 – 0
 ASWH Jong Sparta0 – 4
 GVVV SVV Scheveningen0 – 2
 IJsselmeervogels Kozakken Boys4 – 0
 Quick Boys Koninklijke HFC0 – 4
 SV TEC Spakenburg2 – 0
 Jong FC Volendam HHC Hardenberg3 – 4
AFC Rijnsburgse Boys1 – 3
 De Treffers Excelsior Maassluis18.00 uur

Stand per zaterdag 23 april 2022:

1VV Katwijk271755565427
2Koninklijke HFC271575524627
3HHC Hardenberg271548494535
4Jong Sparta271458474841
5Rijnsburgse Boys2714310455534
6AFC271269424938
7VV Noordwijk2712510413836
8Quick Boys271188413736
9SVV Scheveningen271098393435
10Excelsior Maassluis2610511353844
11IJsselmeervogels2711214353639
12SV TEC279711343648
13De Treffers2610313332934
14Spakenburg269512324649
15Jong FC Volendam279315304953
16Kozakken Boys276813263149
17ASWH265417192953
18GVVV274716192547

Programma dinsdag 26 april 2022:

SpakenburgASWH

Programma zaterdag 30 april 2022:

Excelsior Maassluis ASWH
 HHC Hardenberg IJsselmeervogels
 VV Katwijk Quick Boys
 Koninklijke HFC SV TEC
 Kozakken Boys Jong FC Volendam
 Rijnsburgse Boys GVVV
 SVV Scheveningen AFC
 Spakenburg De Treffers
 Jong Sparta VV Noordwijk

Zaterdag Hoofdklasse A:

Ook FC ’s-Gravenzande deed prima zaken in de strijd om de 3e periodetitel. Uit bij titelkandidaat ARC werd knap met 0-2 gewonnen.

Bij rust stond ’s-Gravenzande met 0-1 voor door een doelpunt van Frank Broos. Direct na rust verdubbelde diezelfde Frank Broos de score: 0-2.

Volgende week zaterdag, 30 april, speelt ’s-Gravenzande niet. De thuiswedstrijd tegen De Jodan Boys staat gepland voor dinsdagavond 3 mei om 20.00 uur.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 april 2022:

SV ARC FC ‘s-Gravenzande0 – 2
 VV DHSC VV Smitshoek1 – 2
 SC Feyenoord VV Zwaluwen V3 – 2
 De Jodan Boys Achilles Veen2 – 0
 SV Poortugaal VV DUNO0 – 0
 VV Rijsoord FC Rijnvogels0 – 10
 VV Scherpenzeel Achilles ’297 – 1
 VV Spijkenisse VV Capelle0 – 1

Stand per zaterdag 23 april 2022:

1VV Capelle241563514921
2FC Rijnvogels241545496429
3SV ARC241518464829
4SC Feyenoord241356445332
5VV Smitshoek241248403737
6VV Zwaluwen V241086384932
7FC ‘s-Gravenzande2412210385245
8Achilles Veen241149374431
9SV Poortugaal241077374237
10De Jodan Boys2410410343634
11VV DUNO23779283234
12VV Scherpenzeel249114284853
13VV DHSC247512262640
14VV Spijkenisse246414222447
15Achilles ’29232516112368
16VV Rijsoord24231992381

Programma zaterdag 30 april 2022:

Achilles ’29 SV ARC
 Achilles Veen VV DUNO
 VV Capelle SV Poortugaal
 FC Rijnvogels VV Scherpenzeel
 VV Rijsoord VV Spijkenisse
 VV Smitshoek SC Feyenoord
 VV Zwaluwen V VV DHSC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten