augustus 16, 2022

Terugblik Tweede Divisie (Jack’s League). SVV Scheveningen onderuit op bezoek bij VV Katwijk

SVV Scheveningen ging zaterdagmiddag op bezoek bij titelkandidaat VV Katwijk. De ploeg van trainer John Blok gaf een 0-1 voorsprong weg en verloor uiteindelijk met 3-1. VV Katwijk komt door deze overwinning voor minimaal één dag aan kop in Jack’s League. SV TEC komt morgen pas in actie op bezoek bij AFC. Scheveningen zakt door deze nederlaag naar de elfde positie op de ranglijst.

SVV Scheveningen begon goed aan de wedstrijd tegen VV Katwijk. Na 21 minuten spelen opende Mike de Niet de score: 0-1. Lang konden de gasten niet genieten van de voorsprong. Een klein kwartier na de openingstreffer zorgde Marciano Mengerink voor de gelijkmaker: 1-1. Een minuut of vijf voor rust kwam de thuisploeg op een 2-1 voorsprong. Ahmed el Azzouti maakte het doelpunt.

Na ongeveer twintig minuten spelen in de tweede helft viel de beslissende treffer. Een zeer makkelijk gegeven strafschop werd benut door Marciano Mengerink: 3-1. In de resterende 25 minuten gebeurde er niet veel meer.

SVV Scheveningen speelt volgende week zaterdag, 25 september, thuis tegen Excelsior Maassluis.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Archief

Uitslagen zaterdag 18 september 2021:

AFC SV TEC19-sep
 ASWH Jong FC Volendam0 – 3
 Excelsior Maassluis Quick Boys2 – 1
 HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys2 – 1
 VV Katwijk SVV Scheveningen3 – 1
 Koninklijke HFC IJsselmeervogels4 – 1
 VV Noordwijk De Treffers1 – 0
 Spakenburg GVVV2 – 0
 Jong RV&AV Sparta Kozakken Boys3 – 1

Stand per zaterdag 18 september 2021:

1VV Katwijk540112126
2Jong RV&AV Sparta532011146
3SV TEC43101062
4Rijnsburgse Boys53029105
5Koninklijke HFC53029107
6Jong FC Volendam522181412
7De Treffers5221843
8VV Noordwijk5212778
9HHC Hardenberg5212745
10Excelsior Maassluis5212779
11SVV Scheveningen5212757
12Kozakken Boys5131678
13AFC4121545
14Spakenburg512251010
15Quick Boys5113424
16Ijsselmeervogels51134812
17ASWH50141511
18GVVV50141312

Programma zaterdag 25 september 2021:

GVVV Jong RV&AV Sparta
 IJsselmeervogels AFC
 Kozakken Boys HHC Hardenberg
 Quick Boys VV Noordwijk
 Rijnsburgse Boys Spakenburg
 SVV Scheveningen Excelsior Maassluis
 SV TEC Koninklijke HFC
 De Treffers ASWH
 Jong FC Volendam VV Katwijk

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten