Terugblik Landelijke zaterdag competities. Gelijke spelen voor Scheveningen en FC ‘s-Gravenzande

Tweede Divisie (Jack’s League):

Zaterdagmiddag stond de eerste editie van Scheveningen – Quick Boys in de tweede divisie op het programma. Deze eindigde zoals begonnen: 0-0.

Na een kwartier voetballen kreeg Scheveningen haar tweede grote kans van de wedstrijd. Maar ook ditmaal leverde dat geen doelpunt op. Barry Rog draaide binnen de zestien meter goed weg, maar zag zijn inzet voorlangs gaan. In de tweede helft leek Scheveningen dan toch op een 1-0 voorsprong te komen, maar Tim Peters schoot de bal rakelings naast. Na 90 minuten spelen stond er een 0-0 stand op het bord.

Scheveningen zal nog altijd alle zeilen moeten bijzetten om in de veilige zone terecht te komen. Komende dinsdag 12 april speelt Scheveningen op Houtrust de inhaalwedstrijd tegen het lager staande GVVV.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 9 april 2022:

ASWH De Treffers0 – 5
 Excelsior Maassluis GVVV0 – 3
 Rijnsburgse Boys VV Noordwijk2 – 2
 SVV Scheveningen Quick Boys0 – 0
 Spakenburg Jong Sparta0 – 3
HHC Hardenberg AFC3 – 2
 VV Katwijk Kozakken Boys2 – 0
 Koninklijke HFC Jong FC Volendam3 – 1
 SV TEC IJsselmeervogels2 – 4

Stand per zaterdag 9 april 2022:

1VV Katwijk241554504924
2Koninklijke HFC241365453723
3HHC Hardenberg241248403632
4Jong Sparta241248404240
5Rijnsburgse Boys241239394831
6AFC231157384329
7Quick Boys241086383629
8VV Noordwijk241158383532
9Excelsior Maassluis249411313543
10Jong FC Volendam249312304545
11De Treffers249312302730
12Spakenburg22859294243
13IJsselmeervogels249213293037
14SVV Scheveningen23698272534
15SV TEC247611273047
16Kozakken Boys246711253042
17GVVV234712192337
18ASWH235414192944

Programma dinsdag 12 april 2022:

SVV Scheveningen GVVV
SpakenburgAFC

Programma zaterdag 16 april 2022:

AFC Koninklijke HFC
 GVVV VV Katwijk
 IJsselmeervogels Excelsior Maassluis
 Kozakken Boys Jong Sparta
 VV Noordwijk HHC Hardenberg
 Quick Boys Spakenburg
 SV TEC ASWH
 De Treffers Rijnsburgse Boys
 Jong FC Volendam SVV Scheveningen

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande is weliswaar al zeker van lijfsbehoud in de hoofdklasse zaterdag, maar kon zaterdag tegen laagvlieger Achilles’29 geen drie punten bijschrijven: 2-2.

Het eerste kwartier van de wedstrijd gebeurde er nog niet veel. Na 17 minuten konden we het eerste doelpunt noteren. Uit een dubieuze gegeven vrije trap zorgde Esmat Shanwary voor de 0-1. Een kleine tien minuten later zorgde Twan van Meerten voor de gelijkmaker: 1-1. Vlak voor rust was Frank Broos tot tweemaal toe dichtbij een doelpunt. Één van zijn inzetten eindigde op de paal. Na ruim een uur spelen kwam de thuisploeg op een 2-1 voorsprong dankzij een doelpunt van Rean van Meerten. In de 77e  minuut kwam FC ’s-Gravenzande met tien man te staan na een rode kaart voor Rick Boers en kreeg Achilles’29 een strafschop. Dit buitenkansje werd benut door Benjamin Maria: 2-2. Vlak voor tijd was Stefan Bruijn nog dichtbij de 3-2, maar hij zag zijn inzet gekeerd worden door de doelman van de tegenpartij.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 9 april 2022:

 Achilles Veen SV ARC1 – 2
 VV DHSC FC Rijnvogels0 – 2
 VV DUNO VV Spijkenisse1 – 2
 FC ‘s-Gravenzande Achilles ’292 – 2
 De Jodan Boys SV Poortugaal1 – 1
 VV Smitshoek VV Capelle0 – 3
 VV Zwaluwen V VV Rijsoord4 – 0
SC Feyenoord VV Scherpenzeel1 – 2

Stand per zaterdag 9 april 2022:

1VV Capelle211452474719
2SV ARC211416434322
3FC Rijnvogels201145374425
4SV Poortugaal211065363931
5SC Feyenoord211056354629
6VV Zwaluwen V21975344427
7VV Smitshoek211047343234
8FC ‘s-Gravenzande211029324743
9Achilles Veen21948314029
10De Jodan Boys20938303227
11VV Scherpenzeel218112254149
12VV DUNO20668242729
13VV DHSC216510232435
14VV Spijkenisse215412192345
15Achilles ’2920231591958
16VV Rijsoord21221782167

Programma dinsdag 12 april 2022:

FC Rijnvogels De Jodan Boys

Programma zaterdag 16 april 2022:

Achilles ’29 De Jodan Boys
 SV ARC VV DUNO
 VV Capelle Achilles Veen
 SV Poortugaal SC Feyenoord
 FC Rijnvogels FC ‘s-Gravenzande
 VV Rijsoord VV Smitshoek
 VV Scherpenzeel VV DHSC
 VV Spijkenisse VV Zwaluwen V
Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten