DSO zoekt trainer coach voor JO17-1 en JO15-1

De sv DSO zoekt naar een selectie trainer/coach JO17-1

De sv DSO te Zoetermeer is voor het seizoen 2022-2023 op zoek naar een trainer/coach voor de JO17-1 dat uitkomt in de landelijke divisie 4B (voorheen 2 e divisie, er zijn 7 divisies gevormd)

sv DSO is met ca. 1700 leden een van de grootste amateur voetbalverenigingen van Nederland. Binnen de regio heeft svDSO een grote aantrekkingskracht doordat onze 1 e jeugdelftallen allen op landelijk niveau voetballen. Tevens heeft DSO een samenwerkingsverband met AFC Ajax. Aan de hand van het technisch jeugdvoetbalbeleid willen we onze spelers uitdagen en handvaten aanreiken om hun talent verder te ontwikkelen. U als trainer speelt daarin een belangrijk rol.

Wij zoeken een gedreven en enthousiaste trainer/coach die de uitdaging ziet om de voetbaltechnische en tactische vaardigheden van de spelers JO17-1 verder te ontwikkelen. U bent in bezit van het UEFA-B diploma (TC2) en heeft bij voorkeur ervaring met het werken in deze leeftijdscategorie. Naast de samenwerking met uw collega trainers wordt u direct ondersteund door de Hoofdjeugdopleiding. Ook zullen er geregeld overlegvormen plaatsvinden zoals bijvoorbeeld een thema overleg.

sv DSO beschikt over een prachtige accommodatie en faciliteiten; 4 kunstgrasvelden voorzien van lichtinstallatie, 4 grasvelden, 24 kleedkamers, besprekingsruimte, een schitterende kantine en een tribune.

Gaat u deze uitdaging aan!

Ben je geïnteresseerd of wil je meer informatie, neem dan contact op met de Hoofdopleiding van sv DSO Etienne Kleinis (0654718921) en/of Barry Sikking (0624913332) of stuur een e-mail naar tc@svdso.nl

De sv DSO zoekt naar een selectie trainer/coach JO15-1
De sv DSO te Zoetermeer is voor het seizoen 2022-2023 op zoek naar een trainer/coach voor de JO15-1 dat uitkomt in de landelijke divisie 4 (voorheen 1e divisie, er zijn 7 divisies gevormd)

sv DSO is met ca. 1700 leden een van de grootste amateur voetbalverenigingen van Nederland. Binnen de regio heeft svDSO een grote aantrekkingskracht doordat onze 1 e jeugdelftallen allen op landelijk niveau voetballen. Tevens heeft DSO een samenwerkingsverband met AFC Ajax. Aan de hand van het technisch jeugdvoetbalbeleid willen we onze spelers uitdagen en handvaten aanreiken om hun talent verder te ontwikkelen. U als trainer speelt daarin een belangrijk rol.

Wij zoeken een gedreven en enthousiaste trainer/coach die de uitdaging ziet om de voetbaltechnische en tactische vaardigheden van de spelers JO17-1 verder te ontwikkelen. U bent in bezit van het UEFA-B diploma (TC2) en heeft bij voorkeur ervaring met het werken in deze leeftijdscategorie. Naast de samenwerking met uw collega trainers wordt u direct ondersteund door de Hoofdjeugdopleiding. Ook zullen er geregeld overlegvormen plaatsvinden zoals bijvoorbeeld een thema overleg.

sv DSO beschikt over een prachtige accommodatie en faciliteiten; 4 kunstgrasvelden voorzien van lichtinstallatie, 4 grasvelden, 24 kleedkamers, besprekingsruimte, een schitterende kantine en een tribune.

Gaat u deze uitdaging aan!

Ben je geïnteresseerd of wil je meer informatie, neem dan contact op met de Hoofdopleiding van sv DSO Etienne Kleinis (0654718921) en/of Barry Sikking (0624913332) of stuur een e-mail naar tc@svdso.nl

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten