Terugblik zondag 2e klasse D. Topper tussen HVV en Antibarbari gelijk. Wippolder lachende derde

Zondag 2e klasse D:

Weer heeft koploper HVV puntverlies geleden. De topper op eigen veld tegen Antibarbari eindigde in een 2-2 gelijkspel. Wippolder won met 2-5 bij hekkensluiter Meeuwenplaat en kwam dus weer twee punten dichterbij. HVV heeft één duel meer gespeeld en nog slechts één verliespunt minder dan Wippolder.

Na 21 minuten spelen kwam HVV op een 0-1 achterstand tegen Antibarbari. Waar het in de 25e minuut 0-2 had moeten zijn, zorgde Kees Brouwers in de 37e minuut voor de gelijkmaker: 1-1. Twintig minuten voor tijd pakten de gasten wederom de leiding: 1-2. Waar de wedstrijd lange tijd op een overwinning voor de gasten leek uit te lopen, zorgde Diederik Janssen in de laatste minuut van de officiële speeltijd alsnog voor 2-2.

RKDEO pakte stevig de vierde plaats op de ranglijst door met 5-1 te winnen van HMSH (zon). Olaf Kramer (2), Quinten Hellemons (2) en Tommy Simonis scoorden voor de Nootdorpers. Wilhelmus raakte de aansluiting bij de topploegen definitief kwijt. De Voorburgers verloren op eigen veld nipt van VFC (zon): 0-1. Ook Full Speed kon niet verder klimmen op de ranglijst. De derby uit tegen Concordia eindigde in een 1-1 gelijkspel. Bij rust stond Full Speed met 0-1 voor door een doelpunt van Tim Zeller. In de tweede helft kwam Concordia langszij door een doelpunt van Nick Krijnen. Een kwartier voor tijd kon Concordia de wedstrijd naar zich toe trekken, maar Wessel Schut schoot een toegekende strafschop op de onderkant van de lat. Eindstand 1-1.

Laakkwartier deed goede zaken door FC IJsselmonde met 3-2 te verslaan. Lange tijd leek ook deze wedstrijd op een slecht einde voor de thuisploeg af te koersen. FC IJsselmonde was op een 0-2 voorsprong gekomen, maar Laakkwartier kwam in stijl terug en pakte zelfs nog de overwinning. Karam Boukhari (2) en Rafiq Ibrahim verzorgden de Haagse productie.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 3 april 2022:

Concordia DSV Full Speed1 – 1
 HVV RSV Antibarbari2 – 2
 HVV Laakkwartier FC IJsselmonde3 – 2
 VV Meeuwenplaat SV Wippolder2 – 5
 RKDEO HMSH5 – 1
 VV Wilhelmus VFC0 – 1

Stand per zondag 3 april 2022:

1HVV151122354014 
2SV Wippolder141013314017 
3RSV Antibarbari15942314024 
4RKDEO15834273722 
5VV Wilhelmus15645222927 
6DSV Full Speed15645223435 
7VFC15546192623 
8COAL14635183028-3
9Concordia14437152334 
10HVV Laakkwartier15429142437 
11FC IJsselmonde154110132942 
12HMSH15258112341 
13VV Meeuwenplaat15141072758 

Programma zondag 10 april 2022:

RSV Antibarbari COAL
 DSV Full Speed HVV Laakkwartier
 HMSH VV Wilhelmus
 FC IJsselmonde VV Meeuwenplaat
 VFC HVV
 SV Wippolder Concordia

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten