Terugblik zondag 2e klasse D. Wippolder en Wilhelmus stellen teleur. RKDEO haalt uit tegen Full Speed. HVV pakt zonder te spelen 1e periode

Zondag 2e klasse D:

Koploper HVV kwam deze zondag niet in actie. Runner-up Wippolder wel. Zaak dus voor de mannen van hoofdtrainer Mark Moen om de achterstand op koploper HVV te verkleinen tot één punt.

Maar dat ging helaas voor Wippolder helemaal mis op bezoek bij laagvlieger FC IJsselmonde: 3-2. Een gemiste kans, waar HVV riant van profiteert natuurlijk. De voorsprong van HVV op nummer twee Wippolder blijft vier punten en daardoor pakten de ‘Kroonleeuwen’ de 1e periode.

Ook Wilhelmus kon niet aan de hoge verwachtingen voldoen zondagmiddag. Het thuisduel tegen Coal ging met 1-3 verloren. Mike Veltman was trefzeker namens Wilhelmus. RKDEO liet geen spaan heel van het Delftse Full Speed: 1-6. Olaf Kramer (2), Quinten Hellemons, Tommy Simonis, Fabian Pak en Nordin Maghnoulji scoorden voor de Nootdorpers.

Concordia en Laakkwartier wonnen ook. Concordia deed dat op bezoek bij VFC (zon): 0-1. Damy de Roode maakte het enige en dus winnende doelpunt voor Concordia. Het Laakkwartier van hoofdtrainer Roel Zandbergen won de Haagse derby tegen HMSH (zon): 0-2. Karam Boukhari en Conor Coward scoorden voor Laakkwartier.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 13 maart 2022:

RSV Antibarbari VV Meeuwenplaat3 – 1
 DSV Full Speed RKDEO1 – 6
 HMSH HVV Laakkwartier0 – 2
 FC IJsselmonde SV Wippolder3 – 2
 VFC Concordia0 – 1
 VV Wilhelmus COAL1 – 3

Stand per zondag 13 maart 2022:

1HVV11911283210 
2SV Wippolder11803243314 
3RSV Antibarbari11731243019 
4RKDEO12624202919 
5VV Wilhelmus11533182520 
6COAL12534152523-3
7Concordia12426142228 
8DSV Full Speed10334121726 
9VFC12336122222 
10HVV Laakkwartier12327112132 
11FC IJsselmonde10316101926 
12HMSH1215681831 
13VV Meeuwenplaat1214772245 

Programma donderdag 17 maart 2022:

DSV Full Speed FC IJsselmonde
 SV Wippolder VV Wilhelmus

Programma zondag 20 maart 2022:

COAL HMSH
 Concordia RSV Antibarbari
 HVV FC IJsselmonde
 HVV Laakkwartier VV Wilhelmus
 VV Meeuwenplaat DSV Full Speed
 RKDEO VFC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten