Terugblik zondag 1e klasse B. Den Hoorn en VUC onderuit

Zondag 1e klasse B:

Zoals eerder al bekend was, ging het duel van DHC met Olympia zondagmiddag niet door. Den Hoorn en VUC kwamen wel gewoon in actie.

Den Hoorn speelde thuis tegen Spartaan’20 en verloor verrassend met 0-2. Ook VUC kon niet winnen en ging met maar liefst 5-1 onderuit op bezoek bij topploeg Unitas’30. Donny van der Dussen scoorde vanaf elf meter namens VUC.

Komende donderdag 17 maart staat de derby tussen VUC en DHC op het programma.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 13 maart 2022:

SV Den Hoorn Spartaan 19200 – 2
 DHC Olympia (G)AFG
 SV DOSKO VV Hillegersberg1 – 2
 Sarto Rood Wit W2 – 0
 Unitas ’30 VUC5 – 1
 CVV Zwervers SC ’t Zand0 – 2

Stand per zondag 13 maart 2022:

1SC ’t Zand11632212816
2FC Boshuizen10613192110
3Unitas ’309522172315
4SV Den Hoorn11524171818
5VV Hillegersberg12516161822
6VUC11434151415
7DHC10352142622
8Sarto10424142018
9Spartaan 192011353141516
10SV DOSKO10415131419
11Olympia (G)10325111018
12CVV Zwervers11326111219
13Rood Wit W102177718

Programma donderdag 17 maart 2022:

Unitas ’30 SV DOSKO
 VUC DHC
 FC Boshuizen Sarto
Olympia (G) Spartaan 1920

Programma zondag 20 maart 2022:

VV Hillegersberg DHC
 Olympia (G) Unitas ’30
 Rood Wit W FC Boshuizen
 Spartaan 1920 CVV Zwervers
 VUC SV DOSKO
 SC ’t Zand SV Den Hoorn

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten