Terugblik zaterdag 1e en 2e klasse. Voorschoten’97 (zat) pakt knap punt bij WV-HEDW. UVS behoudt voorsprong als koploper in 2C

Zaterdag 1e klasse A:

Koploper WV-HEDW heeft voor de tweede week op rij puntverlies geleden. Vorige week lukte het Forum Sport als eerste om gelijk te spelen tegen de koploper. Zaterdagmiddag speelde Voorschoten’97 (zat) uit bij WV-HEDW met 1-1 gelijk. Bij rust keek Voorschoten’97 (zat) nog tegen een 1-0 achterstand aan. In de laatste minuut van de wedstrijd zorgde Marc van der Voorst voor een 1-1 eindstand. Voorschoten’97 (zat) staat zelf nog wel altijd op een teleurstellende elfde positie op de ranglijst.

VELO profiteerde niet van de nederlaag van Argon tegen ZOB (1-3). De ploeg uit Wateringen speelde op eigen veld met 1-1 gelijk tegen Monnickendam. Door dit resultaat blijft VELO vierde. Honselersdijk leed op bezoek bij Valken’68 een 3-1 nederlaag. Honselersdijk staat twaalfde.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 12 maart 2022:

SV Argon VV ZOB1 – 3
 Valken ’68 SV Honselersdijk3 – 1
 VELO VV Monnickendam1 – 1
 WV-HEDW Voorschoten ’971 – 1
 Zwaluwen ’30 AFC1 – 0

Stand per zaterdag 12 maart 2022:

1WV-HEDW131120353510
2SV Nootdorp12903272815
3SV Argon13625202419
4VELO13544192724
5Forum Sport12534182317
6VV Monnickendam12525171623
7Valken ’6813445162222
8Zwaluwen ’3013436151628
9BOL12426142126
10AFC13427141725
11Voorschoten ’9712345132123
12SV Honselersdijk12417132228
13VV ZOB13256111725
14SV Die Haghe11245101216

Programma zaterdag 19 maart 2022:

AFC Forum Sport
 BOL Zwaluwen ’30
 SV Die Haghe WV-HEDW
 SV Honselersdijk SV Argon
 VV Monnickendam SV Nootdorp
 Voorschoten ’97 VELO
 VV ZOB Valken ’68

Zaterdag 2e klasse C:

Koploper UVS maakte in het thuisduel met SVC’08 geen fout: 2-0. Achtervolgers Vitesse Delft en HVC’10 wonnen ook. Vitesse Delft won op eigen veld met 2-0 van Westlandia (zat). Norvin Mercera en Levie Schut maakten de doelpunten. HVC’10 won met maar liefst 6-1 van hekkensluiter Van Nispen. De hekkensluiter kwam nog wel op een 0-1 voorsprong, maar daarna was het gedaan voor Van Nispen. Jorno Reurink, Kyrill Slutskyy, Mitchell Bouwhuis, Jorn Groothuizen, Dave Kram en Sil van Ooijen bezorgden de thuisploeg een ruime 6-1 overwinning.

Te Werve won verrassend met 1-4 van RCL. De Rijswijkers positioneren zich daardoor wat steviger in de middenmoot van deze poule. Kagia en DoCoS deden ook goede zaken. Kagia won met 0-1 bij Soccer Boys. DoCoS was met 1-3 te sterk voor Berkel. Soccer Boys en Berkel bivakkeren daardoor nog altijd in de onderste regionen. Komende dinsdag 15 maart staat de derby inhaalwedstrijd Soccer Boys – Berkel op het programma.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 12 maart 2022:

CVV Berkel DoCoS1 – 3
 HVC ’10 Van Nispen6 – 1
 RCL HVV Te Werve1 – 4
 Soccer Boys Kagia0 – 1
 UVS SVC ’082 – 0
 Vitesse Delft RKVV Westlandia2 – 0

Stand per zaterdag 12 maart 2022:

1UVS12110133374
2Vitesse Delft12912283214
3HVC ’1012822263617
4SV DSO12813251911
5RKVV Westlandia12723231514
6RCL12435151623
7HVV Te Werve12507151522
8Kagia12507151322
9DoCoS12417131726
10SVC ’0812327111318
11CVV Berkel11317101421
12Soccer Boys1112851326
13Van Nispen1211104931

Programma dinsdag 15 maart 2022:

Soccer Boys CVV Berkel

Programma zaterdag 19 maart 2022:

DoCoS Vitesse Delft
 Kagia RCL
 Van Nispen SV DSO
 SVC ’08 CVV Berkel
 HVV Te Werve Soccer Boys
 RKVV Westlandia UVS

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten