Quick Steps en Ron Ridderhof beëindigen samenwerking en daarmee zoekt de vereniging een nieuwe trainer voor het 2e elftal

Quick Steps heeft in onderling overleg met Ron Ridderhof besloten om volgend jaar, naast een nieuwe hoofdtrainer, ook een nieuwe assistent trainer aan te stellen voor het 2e elftal.

Ron Ridderhof heeft dan meer dan 17 jaar diverse selectieteams getraind bij Quick Steps. Ron is een echte Quick Stepper en daarom heeft het bestuur ook gevraagd of hij openstaat voor een andere – nog nader te bepalen – functie binnen de club. Ron is nog steeds erg ambitieus en uiteraard gunt de vereniging hem nog een mooie vereniging toe als deze op zijn pad komt.

Hierdoor is Quick Steps op zoek naar een nieuwe 2e elftal trainer.

Belangrijkste taak van de assistent trainer is de leiding tijdens de training van de selectie en coachen van het 2e elftal.

Binnen onze vereniging is het een voorwaarde dat de assistent trainer goed en open communiceert en zijn spelers motiveert om voor het 1e elftal uit te willen komen. De trainer toont betrokkenheid en past bij de cultuur van onze club.

(Hoofd)taken:

 • Het voorbereiden en verzorgen van de trainingen op dinsdag -en donderdagavond;
 • Het coachen van het 2e elftal;
 • Samenwerken met de hoofdtrainer tijdens trainingen en wedstrijden;
 • Bewaken van de goede sfeer;
 • Werken binnen de kaders van het beleidsplan van Quick Steps;
 • Handelen naar de normen en waarden van Quick Steps;

Functie-eisen:

 • Is communicatief vaardig;
 • Is in staat om het hechte team te blijven prikkelen;
 • Is loyaal naar de club;
 • Is sociaal betrokken bij de staf, spelers en club;
 • Houdt van gezelligheid;
 • Bezit een dosis humor.

 Wij bieden:

 • Vergoeding passend bij de functie;
 • Prima faciliteiten wat betreft accommodatie, materiaal en outfit;
 • Intensieve samenwerking met de ZaMi commissie, medische staf en herkenbare selectie;
 • Deel uitmaken van een prestatiegerichte en gezellige voetbalclub.

Enthousiast geworden?

Wanneer jij ervan overtuigd bent een geschikte kandidaat voor deze functie te zijn, dan zien wij je sollicitatie graag tegemoet uiterlijk maandag 31 maart. Om te solliciteren kan je een bericht sturen naar het bestuur. Het e-mailadres is: bestuur@quicksteps.nl.

Na sluitingsdatum zal de ZaMi commissie geschikte kandidaten uitnodigen voor een gesprek en dan het vervolgproces toelichten. Het streven van Quick Steps is om een nieuwe trainer uiterlijk medio april te kunnen voorstellen aan de vereniging.

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten