Terugblik zaterdag 4e klasse. BSC’68 lijdt pijnlijk puntverlies. Celeritas maakt geen fout. Spanning in top 4F terug

Zaterdag 4e klasse D:

Zowel BSC’68 als FC Zoetermeer en SVO Buytenpark, pakten zaterdag geen punten.

Het Benthuizense BSC’68 liep flinke averij op in de titelstrijd tegen directe concurrent CKC: 1-2. Koploper Groeneweg won met maar liefst 2-12 bij SDV. Nummer vier NOC Kralingen bleek met 0-1 te sterk voor FC Zoetermeer. De andere Zoetermeerse ploeg in deze afdeling, SVO Buytenpark, verloor met 0-3 op eigen veld van TOGB (zat).

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

FC Banlieue SC Excelsior Rotterdam3 – 4
 BSC ’68 VV CKC1 – 2
 SVO Buytenpark TOGB0 – 3
 VV SDV VV Groeneweg2 – 12
 Zestienhoven SV Ommoord3 – 0
 FC Zoetermeer NOC Kralingen0 – 1
Swift Boys VV HillegersbergNNB

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1VV Groeneweg10901275110 
2VV CKC10820264311 
3BSC ’6810712223011 
4NOC Kralingen10622203119 
5FC Zoetermeer10613193112 
6VV Hillegersberg9522162617-1
7TOGB10514162517 
8Zestienhoven10433151919 
9SV Ommoord10325112524 
10SVO Buytenpark10325112227 
11SC Excelsior Rotterdam1030781832-1
12FC Banlieue1020862662 
13Swift Boys90090446 
14VV SDV10001001761 

Programma zaterdag 26 februari 2022:

VV CKC SVO Buytenpark
 SC Excelsior Rotterdam Zestienhoven
 VV Groeneweg FC Zoetermeer
 VV Hillegersberg VV SDV
 NOC Kralingen BSC ’68
 Swift Boys FC Banlieue
 TOGB SV Ommoord

Zaterdag 4e klasse E:

Koploper RVC Celeritas maakte geen fout. Runner-up Graaf Willem II VAC deed dat wel (tegen Celeritas), waardoor Oliveo kon profiteren. Ook SEV zag kans om dichterbij de top te komen.

Celeritas won op eigen veld knap van runner-up Graaf Willem II VAC: 4-0. De gasten zakten hierdoor naar de derde plaats op de ranglijst. Oliveo won met 1-3 bij HPSV door doelpunten van Tim van Rheenen (2) en Dewie van Wichen. De ploeg uit Pijnacker staat nu tweede.

Ook SEV profiteerde. De Leidschendammers wonnen met 3-5 bij REMO. Jasper Koning (2), Valentijn Ebbers (2) en Justin Wuhl maakten de doelpunten voor SEV. Ook Vredenburch en KSD-Marine deden prima zaken. De Rijswijkers wonnen met 4-0 van stadsgenoot Semper Altius. KSD-Marine was met maar liefst 14-1 te sterk voor HDV.

RAS deed wat afstand van de onderste regionen door met 1-0 te winnen van Haagse Hout. Het Delftse DVC pakte haar tweede overwinning van het seizoen door enigszins verrassend met 1-2 te winnen bij De Ster.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

HPSV OLIVEO1 – 3
 KSD-Marine VV HDV14 – 1
 RAS VV Haagse Hout1 – 0
 SC REMO SEV3 – 5
 RVC Celeritas Graaf Willem II/VAC4 – 0
 SCSV De Ster DVC1 – 2
 Vredenburch Semper Altius4 – 0

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1RVC Celeritas1090127568
2OLIVEO980124706
3Graaf Willem II/VAC9711223213
4SEV9702213117
5Vredenburch10604182510
6KSD-Marine7502153012
7HPSV9405121526
8RAS9315101027
9Semper Altius10316102133
10SCSV De Ster1030791742
11VV Haagse Hout1022681125
12DVC921671039
13SC REMO1012751837
14VV HDV910831263

Programma dinsdag 22 februari 2022:

DVC KSD-Marine

Programma zaterdag 26 februari 2022:

DVC SC REMO
 VV Haagse Hout HPSV
 VV HDV RVC Celeritas
 OLIVEO Vredenburch
 Semper Altius Graaf Willem II/VAC
 SEV RAS
 SCSV De Ster KSD-Marine

Zaterdag 4e klasse F:

Quintus heeft deze zaterdagmiddag verrassend de koppositie overgepakt van Houtwijk. Houtwijk ging uit bij Maasdijk met 2-1 onderuit. Quintus bleek op eigen veld met 3-0 te sterk voor ODB (zat).

Quintus en Houtwijk hebben beiden evenveel punten uit evenveel gespeelde wedstrijden. Het doelsaldo van Quintus is beter. MSV’71 won met 4-2 van BMT. Door deze overwinning en de nederlaag van Houtwijk bij Maasdijk, kan ook MSV’71 zich naast Houtwijk en Quintus plaatsen. MSV’71 heeft één duel minder gespeeld en staat op drie punten achterstand van de twee koplopers.

PGS Vogel en Erasmus (zat) doen ook nog aardig mee. Erasmus (zat) kwam niet in actie, maar PGS Vogel won met 1-2 van Toofan. De ploeg van trainer Vita Lorente staat slechts vier punten achter op de koplopers.

GDA en VCS duwden zichzelf weer wat meer richting de subtop. GDA won uit bij HMSH (zat) met 1-2. VCS was op eigen veld met 6-2 te sterk voor GSC ESDO.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

SV Erasmus SCS Wanica StarAFG
 HMSH GDA1 – 2
 VV Maasdijk SV Houtwijk2 – 1
 MSV ’71 BMT4 – 2
 Quintus ODB3 – 0
 SSV Toofan PGS-VOGEL1 – 2
 VCS GSC ESDO6 – 2

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1Quintus10712223513
2SV Houtwijk10712222716
3MSV ’719612193012
4PGS-VOGEL10532182516
5SV Erasmus9522172724
6GDA10514162616
7VCS10514163630
8VV Maasdijk10424142723
9ODB10415131522
10BMT10244101822
11GSC ESDO930691731
12HMSH1014571328
13SCS Wanica Star912651235
14SSV Toofan1003731131

Programma zaterdag 26 februari 2022:

BMT VCS
 GDA SSV Toofan
 SV Houtwijk HMSH
 VV Maasdijk MSV ’71
 ODB SV Erasmus
 PGS-VOGEL Quintus
 SCS Wanica Star GSC ESDO

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten