Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart verliest ruim. FC Skillz maakt geen fout. DUNO nieuwe hekkensluiter 3B

Zaterdag 3e klasse A:

Blauw-Zwart hervatte zaterdagmiddag de competitie met een uitwedstrijd tegen Alphia.

De Wassenaarders veloren uiteindelijk met 3-0. Blauw-Zwart blijft hierdoor in de middenmoot bungelen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

Alphia Blauw Zwart3 – 0
 CVV Be Fair Sporting Leiden0 – 2
 CVC Reeuwijk SV Nieuwkoop3 – 0
 SV Gouda Lugdunum3 – 1
 FC Oegstgeest FC Oudewater0 – 1
 FC VVC SV Aarlanderveen0 – 3
 VVSB TAVV0 – 5

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1FC Oudewater1091028265
2SV Aarlanderveen10703212414
3CVC Reeuwijk1062220298
4FC Oegstgeest10613192214
5Alphia9531181713
6TAVV10442162718
7Blauw Zwart10433151520
8VVSB9405121215
9Lugdunum9315101320
10SV Gouda10316101326
11Sporting Leiden923491314
12SV Nieuwkoop103079613
13CVV Be Fair1020861323
14FC VVC100191330

Programma zaterdag 26 februari 2022:

SV Aarlanderveen SV Gouda
 Alphia VVSB
 Blauw Zwart FC Oegstgeest
 Lugdunum Sporting Leiden
 SV Nieuwkoop FC VVC
 FC Oudewater CVC Reeuwijk
 TAVV CVV Be Fair

Zaterdag 3e klasse B:

DUNO wacht ook na deze zaterdag nog altijd op haar eerste overwinning. Koploper FC Skillz deed wat het moest doen. Alleen SC Monster lijkt de koploper nog enigszins in zicht te kunnen houden.

FC Skillz boekte een nipte 0-1 zege op bezoek bij Loosduinen. SC Monster won met 4-1 van Duindorp SV. Nummer drie Verburch verspeelde twee punten tegen KMD: 1-1. Daarmee lijkt SC Monster tot dusver de enige die de achtervolging op FC Skillz volhoudt.

DWO leed op bezoek bij Lyra een ruime 3-0 nederlaag en zakte daardoor op de ranglijst. Roy van der Sar, Marc den Toom en Jesse Schelvis scoorden voor Lyra. Naaldwijk profiteerde van het puntverlies van DWO. Naaldwijk won met 3-1 van Ariston’80 en staat nu vierde. Danny Niël (2) en Floris Groot waren trefzeker namens Naaldwijk.

Quick Steps deed de rode lantaarn over aan DUNO. Een 0-1 overwinning bleek daar voldoende voor. DUNO won als enige ploeg in 3B nog geen enkele wedstrijd. DSVP won door een doelpunt van Joey Zonneveld met 1-0 van Schipluiden. De ploeg van Pijnacker mag door deze overwinning weer voorzichtig naar boven kijken.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

DSVP VV Schipluiden1 – 0
 HSV DUNO Quick Steps0 – 1
 SV KMD VV Verburch1 – 1
 SV Loosduinen SSA FC Skillz Wateringse Veld0 – 1
 VV LYRA SV DWO3 – 0
 SC Monster Duindorp SV4 – 1
 VV Naaldwijk Ariston ’803 – 1

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1SSA FC Skillz Wateringse Veld1082026224
2SC Monster1071222238
3VV Verburch1054119259
4VV Naaldwijk10532181812
5SV DWO10523172016
6SV KMD10523171614
7VV LYRA943215147
8DSVP10424141211
9VV Schipluiden10334121114
10Ariston ’801022681824
11Duindorp SV92167926
12Quick Steps1020861229
13SV Loosduinen1020861128
14HSV DUNO100555918

Programma zaterdag 26 februari 2022:

Ariston ’80 SC Monster
 Duindorp SV DSVP
 SV DWO SV KMD
 VV Naaldwijk SV Loosduinen
 VV Schipluiden VV LYRA
 SSA FC Skillz Wateringse Veld HSV DUNO
 VV Verburch Quick Steps

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten