Terugblik zaterdag 1e en 2e klasse. Die Haghe boekte eerste zege van het seizoen. UVS nieuwe koploper 2C

Zaterdag 1e klasse A:

Die Haghe, Forum Sport, VELO en Nootdorp deden zaterdagmiddag uitstekende zaken in 1A. De opmars van Honselersdijk werd gestopt door Nootdorp: 4-1.

Die Haghe boekte haar eerste zege van het seizoen. Op eigen veld werd er knap met 1-0 gewonnen van nummer drie Argon. Na een 0-0 ruststand zorgde Noah Abid in de 57e minuut voor de enige en dus winnende treffer: 1-0.

Ook Forum Sport en VELO deden goede zaken. Het Voorburgse Forum Sport won op het eigen sportcomplex met 2-0 van het stugge Valken’68. VELO boekte een 1-3 overwinning bij BOL. Beide ploegen raken door de overwinningen wat los van de onderste plekken en sluiten nu aan bij de subtop.

Nootdorp stopte de opmars van Honselersdijk: 4-1. De Nootdorpers blijven door deze zege enigszins in het spoor van koploper WV-HEDW. De koploper won voor de tiende keer op rij en heeft nog geen enkel puntverlies geleden.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

AFC VV Monnickendam2 – 1
 BOL VELO1 – 3
 SV Die Haghe SV Argon1 – 0
 Forum Sport Valken ’682 – 0
 SV Nootdorp SV Honselersdijk4 – 1
 WV-HEDW VV ZOB2 – 1
 Zwaluwen ’30 Voorschoten ’97AFG

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1WV-HEDW10100030317
2SV Nootdorp10802242612
3SV Argon10613192113
4VV Monnickendam10514161519
5VELO10433152220
6Forum Sport10424141915
7Valken ’6810334121617
8BOL10406121722
9AFC10325111521
10Zwaluwen ’30931510920
11SV Honselersdijk10316101724
12Voorschoten ’97922581620
13VV ZOB1014571017
14SV Die Haghe101457916

Programma zaterdag 26 februari 2022:

 SV Argon BOL
 SV Honselersdijk VV ZOB
 VV Monnickendam SV Die Haghe
 Valken ’68 WV-HEDW
 VELO SV Nootdorp
 Voorschoten ’97 AFC
 Zwaluwen ’30 Forum Sport

Zaterdag 2e klasse C:

UVS heeft zaterdag de koppositie van Vitesse Delft overgenomen. Het Zoetermeerse DSO leed op haar beurt duur puntverlies in de strijd om de bovenste plekken.

Het Leidse UVS kende geen genade met Te Werve: 5-0. Jim Brugman (3), Mart Spierdijk en Boy Tetteroo waren trefzeker voor de thuisploeg. UVS ging door de overwinning op Te Werve over Vitesse Delft heen op de ranglijst, dat zaterdagmiddag niet in actie kwam. DSO bleef op eigen veld steken op een 1-1 gelijkspel tegen RCL. De Zoetermeerders lijden hierdoor duur puntverlies.

Westlandia (zat) deed goede zaken door met 0-1 te winnen bij hekkensluiter Van Nispen. Roy van Beek maakte de enige en dus winnende treffer voor de Naaldwijkers. Berkel won in eigen huis met 3-0 van Kagia. Patrick van Herwaarden, Rick Ammerlaan en Jos Buitenhuis maakten de doelpunten. Het duel tussen SVC’08 en Soccer Boys eindigde in een 1-1 gelijkspel.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

CVV Berkel Kagia3 – 0
 SV DSO RCL1 – 1
 Van Nispen RKVV Westlandia0 – 1
 SVC ’08 Soccer Boys1 – 1
 UVS HVV Te Werve5 – 0

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1UVS980124284
2Vitesse Delft9711222311
3SV DSO1071222167
4RKVV Westlandia9612191211
5HVC ’108521172214
6RCL10334121318
7CVV Berkel8314101113
8HVV Te Werve93069917
9Kagia93069919
10SVC ’08922581014
11DoCoS820661119
12Soccer Boys811641219
13Van Nispen81073515

Programma zaterdag 26 februari 2022:

DoCoS Van Nispen
 HVC ’10 SV DSO
 RCL CVV Berkel
 Vitesse Delft UVS
 HVV Te Werve Kagia
 RKVV Westlandia SVC ’08

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten