Terugblik Landelijke zaterdag competities. Scheveningen boekt belangrijke zege. FC ‘s-Gravenzande onderuit

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen heeft zaterdagmiddag in eigen huis een positief resultaat geboekt tegen Jong FC Volendam: 3-2.

Al na drie minuten zorgde Barry Rog voor een 1-0 voorsprong voor de thuisclub. Na ruim een half uur spelen keek Scheveningen alweer tegen een achterstand aan: 1-2. In de 35e minuut zette Tim Peters Scheveningen weer naast Volendam: 2-2. Een minuut of twintig voor tijd zorgde diezelfde Peters voor de laatste treffer van de wedstrijd: 3-2.

Scheveningen pakt thuis tegen Jong FC Volendam dus drie punten. Het elftal van trainer John Blok stijgt door deze overwinning twee plaatsen op de ranglijst en staat nu twaalfde.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

Excelsior Maassluis AFC1 – 1
 IJsselmeervogels HHC Hardenberg0 – 2
 Kozakken Boys Rijnsburgse Boys0 – 0
 VV Noordwijk ASWH2 – 0
 Quick Boys VV KatwijkAFG
 SVV Scheveningen Jong FC Volendam3 – 2
 SV TEC GVVV1 – 1
 De Treffers Spakenburg1 – 0
Koninklijke HFC Jong SpartaNNB

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1VV Katwijk141211373511
2Jong Sparta14824262722
3De Treffers14824261914
4AFC14743252716
5HHC Hardenberg15744251915
6Rijnsburgse Boys15726232920
7VV Noordwijk15726232020
8Koninklijke HFC14644222117
9Quick Boys14635212016
10Excelsior Maassluis15627202122
11SV TEC15546191930
12SVV Scheveningen14455171523
13Spakenburg14437152530
14Jong FC Volendam15438153032
15Kozakken Boys15366151925
16IJsselmeervogels13418131423
17ASWH14338121923
18GVVV1413106727

Programma dinsdag 22 februari 2022:

GVVV IJsselmeervogels

Programma zaterdag 26 februari 2022:

AFC VV Noordwijk
 ASWH Excelsior Maassluis
 GVVV Quick Boys
 HHC Hardenberg De Treffers
 IJsselmeervogels SV TEC
 VV Katwijk Koninklijke HFC
 Rijnsburgse Boys SVV Scheveningen
 Jong Sparta Spakenburg
 Jong FC Volendam Kozakken Boys

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande speelde zaterdag thuis tegen het hoger geklasseerde Smitshoek en verloor: 1-3.

Bij rust keek ’s-Gravenzande tegen een 0-1 achterstand aan. In de tweede helft liepen de gasten uit naar een 0-3 voorsprong. Een minuut voor het verstrijken van de officiële speeltijd maakte Frank Broos de eretreffer: 1-3.

Door deze nederlaag ziet ’s-Gravenzande de subtop verder uitlopen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 19 februari 2022:

Achilles ’29 VV Zwaluwen V2 – 2
 Achilles Veen De Jodan Boys2 – 0
 VV Capelle SV ARC1 – 2
 VV DUNO SC Feyenoord1 – 3
 FC ‘s-Gravenzande VV Smitshoek1 – 3
 SV Poortugaal VV Spijkenisse1 – 0
 FC Rijnvogels VV DHSC0 – 0
 VV Scherpenzeel VV Rijsoord6 – 0

Stand per zaterdag 19 februari 2022:

1VV Capelle151032333416
2FC Rijnvogels14923293216
3VV Zwaluwen V14752263116
4VV Smitshoek14824262622
5SV ARC14815252819
6SV Poortugaal14743252618
7SC Feyenoord14734243119
8De Jodan Boys13715222317
9FC ‘s-Gravenzande14617193132
10VV DUNO14464181919
11VV Scherpenzeel13517162933
12Achilles Veen15447162223
13VV DHSC13355141519
14Achilles ’2914221081539
15VV Spijkenisse131396826
16VV Rijsoord14111241046

Programma zaterdag 26 februari 2022:

VV DHSC VV Scherpenzeel
 VV DUNO SV ARC
 SC Feyenoord SV Poortugaal
 De Jodan Boys FC ‘s-Gravenzande
 VV Smitshoek Achilles ’29
 VV Spijkenisse VV Rijsoord
 VV Zwaluwen V FC Rijnvogels

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten