augustus 16, 2022

Terugblik zondag 2e klasse D. Bizar incident wedstrijd HVV. Wippolder doet goede zaken. Antibarbari helpt HVV aan koppositie

Zondag 2e klasse D:

In de zondag 2e klasse D haalde het duel tussen Coal en koploper HVV het einde niet. Wippolder speelde de derby uit tegen RKDEO en Laakkwartier ontving Concordia. HMSH (zon) speelde op eigen veld tegen topploeg Antibarbari.

Het duel tussen Coal en HVV haalde zondagmiddag het einde niet. De wedstrijd werd vier minuten voor rust gestaakt bij een 1-1 tussenstand. HVV was eerst op achterstand gekomen, voor Phil Altimari er 1-1 van maakte. Na een rode kaart voor Coal werd de sfeer al grimmiger. Na een tweede rode kaart, voor de doelman van Coal, durfde de scheidsrechter niet meer verder te spelen. HVV besloot dan ook voor de eigen veiligheid gezamenlijk het sportpark van Coal te verlaten. De doelman van Coal dacht daar anders over, rende op Kees Brouwers af en sloeg hem op zijn achterhoofd. Echt een regelrecht dieptepunt in het amateurvoetbal. Nog wel één lichtpuntje. HMSH (zon) hield Antibarbari op 1-1, waardoor HVV de koppositie weer terug heeft.

Wippolder deed goede zaken in de derby tegen RKDEO: 0-2. Yannick Prade en Daley Uythof waren trefzeker voor de ploeg van trainer Mark Moen. Wippolder staat nu samen met Antibarbari gedeeld tweede, met slechts één punt achterstand op koploper HVV.

Het Laakkwartier van trainer Roel Zandbergen boekte zondagmiddag de tweede overwinning van het seizoen. Op eigen veld was Laakkwartier met 3-1 te sterk voor Concordia. Laakkwartier kwam nog wel op een 0-1 achterstand door een raak geschoten strafschop van Mika Bavelaar. Hamza Boukhari (2) en Connor Coward zorgde uiteindelijk dat de drie punten in Den Haag bleven.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Archief

Uitslagen zondag 28 november 2021:

DSV Full Speed FC IJsselmondeAFG
 HMSH RSV Antibarbari1 – 1
 HVV Laakkwartier Concordia3 – 1
 VV Meeuwenplaat VFC1 – 8
 RKDEO SV Wippolder0 – 2
COAL HVVGestaakt

Stand per zondag 28 november 2021:

1HVV861119216
2SV Wippolder8602182310
3RSV Antibarbari8530182111
4VV Wilhelmus8422141716
5COAL7331121611
6RKDEO8323111614
7DSV Full Speed723291516
8VFC822481616
9HVV Laakkwartier822481517
10Concordia821571623
11VV Meeuwenplaat914471936
12HMSH813461321
13FC IJsselmonde710631021

Programma zondag 5 december 2021:

RSV Antibarbari HVV Laakkwartier
 Concordia HMSH
 HVV RKDEO
 FC IJsselmonde VV Wilhelmus
 VFC COAL
 SV Wippolder DSV Full Speed

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten