januari 18, 2022

Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart geeft voorsprong weg tegen Gouda. FC Skillz blijft winnen. KMD profiteert

Zaterdag 3e klasse A:

Blauw-Zwart speelde zaterdag 27 november in de 3e klasse A op eigen veld tegen Gouda. Op papier een wedstrijd die de ploeg uit Wassenaar zou moeten kunnen winnen.

Het Wassenaarse Blauw-Zwart zat na 45 minuten voetballen op rozen tegen Gouda. Bram Smit had tweemaal gescoord en Gouda had een rode kaart gekregen. Met een 2-0 ruststand én een man meer zou de tweede helft een eitje worden voor Blauw-Zwart. Het ging echter heel anders. Gouda mocht twee keer scoren en nam een punt mee uit Wassenaar: 2-2. Voor Blauw-Zwart een gemiste kans om aansluiting met de subtop te grijpen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 27 november 2021:

SV Aarlanderveen VVSBAFG
 Blauw Zwart SV Gouda2 – 2
 Lugdunum FC Oegstgeest3 – 1
 SV Nieuwkoop CVV Be Fair3 – 1
 FC Oudewater FC VVC3 – 0
 TAVV Alphia3 – 3

Stand per zaterdag 27 november 2021:

1FC Oudewater981025255
2SV Aarlanderveen8602182012
3FC Oegstgeest8512162012
4Alphia8431151413
5Blauw Zwart9432151517
6CVC Reeuwijk742114235
7TAVV9342132218
8Lugdunum8314101217
9VVSB73049109
10SV Nieuwkoop93069610
11SV Gouda921671025
12Sporting Leiden713361012
13CVV Be Fair920761321
14FC VVC90181327

Programma dinsdag 30 november 2021:

FC Oegstgeest CVC Reeuwijk

Programma zaterdag 4 december 2021:

Alphia Blauw Zwart
 CVV Be Fair Sporting Leiden
 CVC Reeuwijk SV Nieuwkoop
 SV Gouda Lugdunum
 FC Oegstgeest FC Oudewater
 FC VVC SV Aarlanderveen
 VVSB TAVV

Zaterdag 3e klasse B:

FC Skillz heeft haar ambities zaterdag 27 november verder kracht bijgezet door met 2-0 te winnen van Naaldwijk. FC Skillz verstevigde hiermee de koppositie. Loosduinen, DUNO en Quick Steps lijken een moeizaam seizoen tegemoet te gaan.

FC Skillz won met 2-0 van Naaldwijk. Runner-up Verburch en nummer drie SC Monster kwamen niet in actie. Skillz heeft nu een voorsprong van respectievelijk vijf en zeven punten op Verburch en Monster met een wedstrijd meer gespeeld.

Door de nederlaag van Naaldwijk bij FC Skillz profiteerde KMD met een 1-2 zege bij Ariston’80 optimaal. Het ging Naaldwijk voorbij op de ranglijst en staat nu knap vierde. Dylan Arbouw en Boy Verwoerd waren trefzeker voor KMD.

Nummer zes DWO won met maar liefst 4-0 van Loosduinen, dat net als DUNO en Quick Steps een moeizame start van het seizoen doormaakt. DUNO speelde zaterdagmiddag wel knap gelijk op bezoek bij Schipluiden: 1-1. Na een 1-0 achterstand zorgde Tim van Zweden in de 84e minuut voor de gelijkmaker. Quick Steps ging op eigen veld met 0-2 onderuit tegen DSVP.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Twitter account SV KMD

Uitslagen zaterdag 27 november 2021:

Ariston ’80 SV KMD1 – 2
 Duindorp SV VV LYRAAFG
 SV DWO SV Loosduinen4 – 0
 Quick Steps DSVP0 – 2
 VV Schipluiden HSV DUNO1 – 1
FC Skillz VV Naaldwijk2 – 0

Stand per zaterdag 27 november 2021:

1FC Skillz972023214
2VV Verburch853018247
3SC Monster851216187
4SV KMD9513161513
5VV Naaldwijk9432151511
6SV DWO8422141813
7VV Schipluiden9333121113
8VV LYRA732211106
9DSVP82248710
10Ariston ’80821571620
11Duindorp SV82157822
12SV Loosduinen820661023
13HSV DUNO80535915
14Quick Steps910831129

Programma zaterdag 4 december 2021:

DSVP VV Schipluiden
 HSV DUNO Quick Steps
 SV KMD VV Verburch
 SV LoosduinenFC Skillz
 VV LYRA SV DWO
 SC Monster Duindorp SV
 VV Naaldwijk Ariston ’80

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten