januari 18, 2022

Terugblik Landelijk zaterdag. Scheveningen pakt in slotfase punt bij Kozakken Boys. FC ‘s-Gravenzande geeft voorsprong weg tegen SC Feyenoord

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen is de tweede periode begonnen met een gelijkspel. Uit tegen het lager geklasseerde Kozakken Boys werd het 2-2. Het elftal van trainer John Blok zakte door dit resultaat één plaats op de ranglijst en staat nu 14e.

Bij rust keek Scheveningen tegen een 1-0 achterstand aan. Het was Mark Veenhoven die Kozakken Boys na een kwartier spelen op een 1-0 voorsprong had gezet. Ruim tien minuten voor tijd kwam Scheveningen op gelijke hoogte door een doelpunt van Rowdy van der Putten: 1-1. In de laatste minuut van de officiële speeltijd maakte Yasin Ouja er 2-1 van en dacht Kozakken Boys de volle buit binnen te hebben. Een minuut later was het echter alweer gelijk. Het was Mike de Niet die Scheveningen toch nog aan een punt hielp: 2-2.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 27 november 2021:

 GVVV AFC1 – 0
HHC Hardenberg VV Noordwijk2 – 1
 VV Katwijk Excelsior Maassluis2 – 0
 Kozakken Boys SVV Scheveningen2 – 2
 Rijnsburgse Boys De Treffers4 – 1
 Spakenburg Koninklijke HFC2 – 0
 Jong RV&AV Sparta Quick Boys3 – 1
 Jong FC Volendam SV TEC4 – 0

Stand per zaterdag 27 november 2021:

1VV Katwijk131201363410
2Jong RV&AV Sparta14824262722
3AFC13733242615
4Rijnsburgse Boys14716222920
5Koninklijke HFC14644222117
6De Treffers11623201612
7VV Noordwijk14626201820
8HHC Hardenberg13544191615
9Excelsior Maassluis13616192020
10Quick Boys13535181815
11SV TEC13526171728
12Jong FC Volendam13436152727
13Spakenburg13436152529
14SVV Scheveningen13355141221
15IJsselmeervogels11416131420
16Kozakken Boys13256111724
17ASWH1223791620
18GVVV121295523

Programma zaterdag 4 december 2021:

Excelsior Maassluis AFC
 IJsselmeervogels HHC Hardenberg
 Koninklijke HFC Jong RV&AV Sparta
 Kozakken Boys Rijnsburgse Boys
 VV Noordwijk ASWH
 Quick Boys VV Katwijk
 SVV Scheveningen Jong FC Volendam
 SV TEC GVVV
 De Treffers Spakenburg

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande kon de overwinning in de eerste speelronde van de tweede periode geen goed vervolg geven. Op bezoek bij SC Feyenoord ging ’s-Gravenzande met 3-1 onderuit. Ook zakte het van de 9e naar de 10e positie op de ranglijst.

FC ’s-Gravenzande begon uitstekend in Rotterdam. Na 26 minuten voetballen zorgde Frank Broos voor een 0-1 voorsprong. Drie minuten later had Broos ook de 0-2 op zijn schoen, maar hij miste van dichtbij. Vlak voor rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte uit een raak geschoten strafschop van Sandin Avdic: 1-1.

Na tien minuten in de tweede helft kwam ’s-Gravenzande op een 2-1 achterstand door een doelpunt van Junior Obiku. In het kwartier hierna kreeg ’s-Gravenzande genoeg mogelijkheden om op gelijke hoogte te komen, maar slaagde hier niet in. Vier minuten voor tijd gooide Jordy Dobber het duel op slot: 3-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto’s: Twitter account FC ’s-Gravenzande

Uitslagen zaterdag 27 november 2021:

 SV ARC Achilles ’29AFG
 VV DHSC Achilles Veen3 – 2
 SC Feyenoord FC ‘s-Gravenzande3 – 1
 De Jodan Boys VV DUNO3 – 3
 VV Rijsoord VV Capelle0 – 6
 VV Smitshoek FC Rijnvogels0 – 4
 VV Spijkenisse VV ScherpenzeelAFG
 VV Zwaluwen V SV Poortugaal1 – 3

Stand per zaterdag 27 november 2021:

1VV Capelle13931302913
2FC Rijnvogels12912283114
3VV Zwaluwen V13742252914
4VV Smitshoek13724232321
5De Jodan Boys12714222315
6SC Feyenoord11614192414
7SV Poortugaal12543192317
8VV DUNO13463181816
9SV ARC11515161616
10FC ‘s-Gravenzande12516162728
11VV DHSC11344131416
12VV Scherpenzeel10406121926
13Achilles Veen12336121717
14Achilles ’291221971332
15VV Spijkenisse121386825
16VV Rijsoord13111141040

Programma dinsdag 30 november 2021:

SV ARC VV Scherpenzeel
 SC Feyenoord Achilles Veen
 SV Poortugaal FC Rijnvogels

Programma zaterdag 4 december 2021:

Achilles ’29 VV Zwaluwen V
 Achilles Veen De Jodan Boys
 VV Capelle SV ARC
 VV DUNO SC Feyenoord
 FC ‘s-Gravenzande VV Smitshoek
 SV Poortugaal VV Spijkenisse
 FC Rijnvogels VV DHSC
 VV Scherpenzeel VV Rijsoord

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten