november 29, 2021

Terugblik zondag 2e klasse D. HVV, Wippolder en Wilhelmus doen goede zaken

Zondag 2e klasse D:

In de zondag 2e klasse D kwam regioploeg Laakkwartier niet in actie. De wedstrijd bij FC IJsselmonde ging niet door. HVV, Wippolder, Wilhelmus, HMSH (zon), Full Speed en Concordia kwamen wel in actie.

Er stonden zondag 21 november een tweetal derby’s op het programma. HMSH (zon) ontving HVV en Wilhelmus ging op bezoek bij Concordia.

Koploper HVV boekte op bezoek bij HMSH (zon) een ruime overwinning: 1-7. Diederik Janssen zette HVV al na vier minuten spelen op een 0-1 voorsprong. De kansen regen zich in de eerste helft aaneen voor HVV, maar er werd niet gescoord. Op slag van rust slaagde HMSH (zon) er in om op gelijke hoogte te komen: 1-1. In de tweede helft ging het na tien minuten mis voor de thuisploeg. Een rode kaart voor HMSH (zon) en een strafschop waaruit Joppe v/d Bruggen 1-2 maakte, leidde de grote nederlaag van deze middag in. Phil Altimari (2), Kees Brouwers (2) en Wouter Vrijmoet tilden de score naar 1-7. HVV zag achtervolger Antibarbari met 3-2 winnen van Full Speed. Antibarbari heeft één duel minder gespeeld en één verliespunt minder dan HVV. Voor Full Speed was Sander van Akkeren tweemaal trefzeker.

De derby tussen Concordia en Wilhelmus werd gewonnen door laatstgenoemde: 1-2. In de achtste minuut was het al raak voor Wilhelmus. Uit een voorzet van Remy Kant maakte Cedric Aké er 0-1 van. In de 78e minuut verdubbelde Nick Hendrikse de score: 0-2. Twee minuten later kwam de thuisploeg terug tot 1-2, maar Wilhelmus slaagde erin de drie punten mee naar huis te nemen.

Wippolder deed goede zaken in het thuisduel met Meeuwenplaat: 6-0. Jordy Krassenburg (2), Daley Uythof (2), Rik Luisman en Yannick Prade scoorden voor de ploeg van trainer Mark Moen. Wippolder staat knap derde en houdt de druk op topploegen HVV en Antibarbari hoog.

Het Nootdorpse RKDEO speelde op bezoek bij VFC met 1-1 gelijk. Na een 0-0 ruststand schoot Tommy Simonis RKDEO in de 54e minuut vanaf elf meter op een 0-1 voorsprong. Lange tijd leek het erop dat de Nootdorpers de drie punten zouden pakken. Maar in blessuretijd kwam de thuisploeg via een strafschop toch nog langszij: 1-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Archief

Uitslagen zondag 21 november 2021:

RSV Antibarbari DSV Full Speed3 – 2
 Concordia VV Wilhelmus1 – 2
 HMSH HVV1 – 7
 FC IJsselmonde HVV LaakkwartierAFG
 VFC RKDEO1 – 1
 SV Wippolder VV Meeuwenplaat6 – 0

Stand per zondag 21 november 2021:

1HVV861119216
2RSV Antibarbari7520172010
3SV Wippolder7502152110
4VV Wilhelmus8422141716
5COAL7331121611
6RKDEO7322111612
7DSV Full Speed723291516
8Concordia721471520
9VV Meeuwenplaat814371828
10HVV Laakkwartier712451216
11VFC71245815
12HMSH712451220
13FC IJsselmonde710631021

Programma zondag 28 november 2021:

COAL HVV
 DSV Full Speed FC IJsselmonde
 HMSH RSV Antibarbari
 HVV Laakkwartier Concordia
 VV Meeuwenplaat VFC
 RKDEO SV Wippolder
Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten