november 29, 2021

Terugblik zondag 1e klasse B. DHC nog altijd kanshebber eerste periode. Den Hoorn verliest. VUC doet goede zaken

Zondag 1e klasse B:

DHC had dit weekeinde één opdracht: winnen. Enkel een overwinning zou DHC in de race houden om de eerste periodetitel. Voor Den Hoorn gold hetzelfde. VUC ging op bezoek bij Rood Wit.

Onze regioploegen doen het tot dusver erg goed in de zondag 1e klasse B. Den Hoorn ging zondagmiddag op bezoek bij Olympia en er moest gewonnen worden. Den Hoorn ging uiteindelijk door een doelpunt van Dani Swets nipt met 1-0 onderuit. De nederlaag betekende definitieve uitschakeling in de strijd om de eerste periode. Den Hoorn zakt daarnaast ook nog eens naar de vierde plaats op de ranglijst.

Ook voor DHC één opdracht: winnen. En dat lukte. Thuis tegen Hillegersberg (zon) werd het 5-0 in het voordeel van de Delftenaren. ’t Zand won ook, met 2-4 bij Sarto. DHC is dus nog altijd in de race om de eerste periode. Wel zal dit een moeilijke opdracht worden. De wedstrijd tussen ’t Zand en DHC werd onlangs gestaakt bij een tussenstand van 4-2 voor ’t Zand en met nog 28 minuten op de klok. DHC zal dit laatste half uur alles op alles moeten zetten om de eerste periode te pakken.

VUC deed goede zaken op bezoek bij Rood Wit: 0-2. Delano Vogel tekende voor beide Haagse treffers. VUC is inmiddels opgeklommen tot de derde positie op de ranglijst en draait goed mee in de top van de 1e klasse.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Archief

Uitslagen zondag 21 november 2021:

FC Boshuizen Spartaan 19204 – 1
 DHC VV Hillegersberg5 – 0
 Olympia (G) SV Den Hoorn1 – 0
 Rood Wit W VUC0 – 2
 Sarto SC ’t Zand2 – 4
 Unitas ’30 SV DOSKOAFG
 CVV Zwervers VV ONA4 – 0

Stand per zondag 21 november 2021:

1SC ’t Zand751116237
2DHC7430152410
3VUC843115137
4SV Den Hoorn8422141710
5Sarto8323112214
6Unitas ’305311102711
7FC Boshuizen7313101310
8Rood Wit W7313101011
9SV DOSKO731310913
10Olympia (G)8314101014
11CVV Zwervers830591215
12Spartaan 19207142779
13VV Hillegersberg71154818
14VV ONA80171753

Programma zondag 28 november 2021:

SV Den Hoorn FC Boshuizen
 SV DOSKO Sarto
 VV Hillegersberg Rood Wit W
 Spartaan 1920 VV ONA
 VUC DHC
 SC ’t Zand Olympia (G)
 CVV Zwervers Unitas ’30
Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten