januari 26, 2022

Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart wint bij hekkensluiter. FC Skillz pakte eerste periode

Zaterdag 3e klasse A:

Blauw-Zwart speelde zaterdag 20 november uit tegen hekkensluiter FC VVC. Zaak voor de ploeg uit Wassenaar om drie punten mee naar huis te nemen.

Blauw-Zwart kwam na 21 minuten spelen op een verrassende 1-0 achterstand tegen FC VVC. Gelukkig voor de ploeg uit Wassenaar bogen Ime Raaphorst en Tommy de Jong de 1-0 achterstand om in een 1-2 overwinning.

Blauw-Zwart staat nu zesde en kan weer stiekem een beetje omhoog kijken.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Coos Hübscher

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

 CVV Be Fair SV Aarlanderveen1 – 2
 CVC Reeuwijk TAVV0 – 0
 SV Nieuwkoop FC Oegstgeest2 – 0
 FC VVC Blauw Zwart1 – 2
SV Gouda FC Oudewater1 – 4

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1FC Oudewater871022225
2SV Aarlanderveen8602182012
3FC Oegstgeest751116199
4CVC Reeuwijk742114235
5Alphia7421141110
6Blauw Zwart8422141315
7TAVV8332121915
8VVSB73049109
9Lugdunum72147916
10Sporting Leiden713361012
11CVV Be Fair820661218
12SV Nieuwkoop8206639
13SV Gouda82066823
14FC VVC80171324

Programma zaterdag 27 november 2021:

SV Aarlanderveen VVSB
 Blauw Zwart SV Gouda
 Lugdunum FC Oegstgeest
 SV Nieuwkoop CVV Be Fair
 FC Oudewater FC VVC
 Sporting Leiden CVC Reeuwijk
 TAVV Alphia

Zaterdag 3e klasse B:

Koploper FC Skillz kon zaterdag 20 november op bezoek bij DSVP in Pijnacker de eerste periodetitel binnenhalen. Ook Verburch was nog een kanshebber.

FC Skillz speelde uit bij DSVP met 0-0 gelijk. Toch ging de eerste periode naar FC Skillz, omdat ook Verburch niet won. Uit tegen Naaldwijk speelde Verburch met 1-1 gelijk.

SC Monster zag FC Skillz en Verburch een punt uitlopen. Monster ging op bezoek bij Schipluiden nipt met 1-0 onderuit.

Loosduinen lijkt de smaak te pakken te hebben. Zaterdagmiddag werd weer gewonnen. Ditmaal met 2-0 van Quick Steps. Bart Ruwaard en Kris Flinterman maakten de doelpunten. Quick Steps staat door deze nederlaag nog altijd laatste. Subtopper KMD won met 2-0 van Duindorp sv. Arend Balijon en Cyrus Haghighat scoorden voor KMD.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

DSVP SSA FC Skillz Wateringse Veld0 – 0
 SV KMD Duindorp SV2 – 0
 SV Loosduinen Quick Steps2 – 0
 VV Naaldwijk VV Verburch1 – 1
 VV Schipluiden SC Monster1 – 0

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1SSA FC Skillz Wateringse Veld862020194
2VV Verburch853018247
3SC Monster851216187
4VV Naaldwijk843115159
5SV KMD8413131312
6VV LYRA732211106
7SV DWO7322111413
8VV Schipluiden8323111012
9Ariston ’80721471518
10Duindorp SV82157822
11SV Loosduinen720561019
12DSVP71245510
13HSV DUNO70434814
14Quick Steps810731127

Programma zaterdag 27 november 2021:

Ariston ’80 SV KMD
 Duindorp SV VV LYRA
 SV DWO SV Loosduinen
 Quick Steps DSVP
 VV Schipluiden HSV DUNO
 SSA FC Skillz Wateringse Veld VV Naaldwijk
 VV Verburch SC Monster
Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten