augustus 16, 2022

Terugblik zaterdag Hoofdklasse A. FC ‘s-Gravenzande boekt prima overwinning op Spijkenisse

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande speelde zaterdag 20 november thuis tegen het lager geklasseerde Spijkenisse, dat vorige week de eerste overwinning van het seizoen pakte. Voor ’s-Gravenzande zaak drie punten te pakken, om zo weg te blijven van de onderste plekken en stiekem weer omhoog te kijken.

De eerste helft eindigde zoals begonnen, met 0-0. Er gebeurde in de eerste helft dan ook niet veel. De eerste kans was voor Spijkenisse, maar een corner werd over gekopt. Na een minuut of 25 spelen raakte Sander Koeleman (FC ’s-Gravenzande) de buitenkant van de paal en vlak voor rust zag Daan van Unen (FC ’s-Gravenzande) zijn kopbal door de doelman gekeerd.

De tweede helft begon direct met actie. Binnen een minuut was het raak voor FC ’s-Gravenzande. Rick Boers zette voor en Patrick Fonseca scoorde koppend de 1-0. Bijna gelijk daarna had Sander Koeleman de 2-0 op zijn schoen, maar zijn schot verdween via de bovenkant van de lat over de achterlijn. Zo’n twintig minuten voor tijd was het wel raak. Op aangeven van Yordi Klepke was het Patrick Triep die voor 2-0 zorgde. In de 78e minuut kwam Spijkenisse met tien man te staan na een rode kaart voor Jawad Bellahsan. Frank Broos dacht hierna te scoren, maar zijn fraaie treffer werd afgekeurd wegens buitenspel.

FC ’s-Gravenzande wint met 2-0 van Spijkenisse en doet daardoor goede zaken op de ranglijst.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto’s: Twitter account FC ’s-Gravenzande

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

Achilles ’29 VV Capelle0 – 3
 Achilles Veen VV Zwaluwen V1 – 1
 VV DUNO SV Poortugaal2 – 2
 FC ‘s-Gravenzande VV Spijkenisse2 – 0
 De Jodan Boys VV DHSCAFG
 FC Rijnvogels SV ARC3 – 1
 VV Scherpenzeel SC FeyenoordAFG
 VV Smitshoek VV Rijsoord3 – 1

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1VV Capelle12831272313
2FC Rijnvogels11812252714
3VV Zwaluwen V12741252811
4VV Smitshoek12723232317
5De Jodan Boys11704212012
6VV DUNO12453171513
7SC Feyenoord10514162113
8SV Poortugaal11443162016
9FC ‘s-Gravenzande11515162625
10SV ARC11515161616
11VV Scherpenzeel10406121926
12Achilles Veen11335121514
13VV DHSC10244101114
14Achilles ’291221971332
15VV Spijkenisse121386825
16VV Rijsoord12111041034

Programma zaterdag 27 november 2021:

SV ARC Achilles ’29
 VV DHSC Achilles Veen
 SC Feyenoord FC ‘s-Gravenzande
 De Jodan Boys VV DUNO
 VV Rijsoord VV Capelle
 VV Smitshoek FC Rijnvogels
 VV Spijkenisse VV Scherpenzeel
 VV Zwaluwen V SV Poortugaal

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten