augustus 16, 2022

Terugblik zondag 2e klasse D. Gelijke spelen voor Wilhelmus en HMSH (zon)

Zondag 2e klasse D:

In de zondag 2e klasse D stonden zondag 14 november slechts twee wedstrijden op de planning. Wilhelmus trok uit naar Meeuwenplaat, waar het de gestaakte wedstrijd (destijds gestaakt na 1 minuut en 34 seconden) moest inhalen. HMSH (zon) ontving Coal.

Na 26 minuten spelen stond er een 2-0 tussenstand in het voordeel van Meeuwenplaat op het scorebord. Een kleine tien minuten voor rust verkleinde Remy Kant de achterstand tot 2-1. Meeuwenplaat begon de tweede helft goed. Al na vier minuten werd het 3-1. Doelpunten van Amit Jagai en Cedric Aké brachten Wilhelmus weer op gelijke hoogte: 3-3. Vijf minuten voor tijd leek Meeuwenplaat de drie punten thuis te houden: 4-3. Maar Cedric Aké dacht daar anders over en redde op de valreep een punt voor Wilhelmus: 4-4.

HMSH (zon) speelde op eigen veld knap met 2-2 gelijk tegen subtopper Coal. HMSH (zon) schiet weinig op met het gelijkspel. Het blijft nog altijd in de onderste regionen staan.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 14 november 2021:

VV Meeuwenplaat VV Wilhelmus4 – 4
 HMSH COAL2 – 2

Stand per zondag 14 november 2021:

1HVV751116145
2RSV Antibarbari642014178
3SV Wippolder6402121510
4COAL7331121611
5VV Wilhelmus7322111515
6RKDEO6312101511
7DSV Full Speed623191313
8Concordia621371418
9VV Meeuwenplaat714271822
10HMSH612351113
11HVV Laakkwartier712451216
12VFC61144714
13FC IJsselmonde710631021

Programma zondag 21 november 2021:

RSV Antibarbari DSV Full Speed
 Concordia VV Wilhelmus
 HMSH HVV
 FC IJsselmonde HVV Laakkwartier
 VFC RKDEO
 SV Wippolder VV Meeuwenplaat

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten