Terugblik Landelijk zaterdag. Scheveningen boekt knappe zege op IJsselmeervogels

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen speelde zaterdagmiddag 13 november thuis tegen IJsselmeervogels. Een tegenstander die twee plaatsen hoger staat op de ranglijst. IJsselmeervogels had voor aanvang van deze wedstrijd één duel minder gespeeld en al drie punten meer dan Scheveningen.

Scheveningen, zonder wederom Lex Immers in de wedstrijdselectie, begon goed aan het duel met IJsselmeervogels. Na 34 minuten voetballen was het Michael de Niet die een voorzet van Barry Rog goed binnen kopte: 1-0. Na een 1-0 ruststand kwamen de gasten binnen drie minuten na rust alweer langszij. Khalid Tadmine maakte er 1-1 van. Lange tijd leek de wedstrijd af te stevenen op een gelijkspel, maar in blessuretijd was het wederom Michael de Niet die scoorde voor de thuisploeg: 2-1.

Scheveningen doet door deze knappe overwinning goede zaken. Het elftal van trainer John Blok doet hierdoor wat afstand van de onderste plaatsen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 13 november 2021:

GVVV AFCAFG
 HHC Hardenberg Excelsior MaassluisAFG
 Kozakken Boys De TreffersAFG
VV Katwijk ASWH3 – 2
 Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC0 – 2
 SVV Scheveningen IJsselmeervogels2 – 1
 Spakenburg VV Noordwijk2 – 0
 Jong RV&AV Sparta SV TEC4 – 1
 Jong FC Volendam Quick BoysVerplaatst

Stand per zaterdag 13 november 2021:

1VV Katwijk121101333210
2Jong RV&AV Sparta12723232419
3Koninklijke HFC12633212014
4AFC10622202312
5De Treffers1062220158
6Rijnsburgse Boys11605182114
7Quick Boys11524171510
8VV Noordwijk12525171518
9SV TEC12525171724
10Excelsior Maassluis11515161716
11HHC Hardenberg11434151414
12IJsselmeervogels11416131420
13SVV Scheveningen12345131019
14Jong FC Volendam11335122124
15Spakenburg12336122329
16Kozakken Boys1123691421
17ASWH1223791620
18GVVV110292423

Programma zaterdag 20 november 2021:

AFC HHC Hardenberg
 ASWH GVVV
 Excelsior Maassluis Jong FC Volendam
 IJsselmeervogels Spakenburg
 Koninklijke HFC Kozakken Boys
 VV Noordwijk Jong RV&AV Sparta
 Quick Boys Rijnsburgse Boys
 SV TEC VV Katwijk
 De Treffers SVV Scheveningen

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande kwam zaterdag 13 november niet in actie. De wedstrijd uit tegen DHSC ging niet door. Er gingen in de zaterdag Hoofdklasse A slechts vier wedstrijden wel door.

FC ’s-Gravenzande ging deze speelronde in met een tiende plaats op de ranglijst. Ondanks het niet spelen tegen DHSC, blijft ’s-Gravenzande op een tiende positie op de ranglijst staan.

Volgende week zaterdag, 20 november, speelt FC ’s-Gravenzande thuis tegen laagvlieger Spijkenisse.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 13 november 2021:

SV ARC VV ScherpenzeelAFG
 VV DHSC FC ‘s-GravenzandeAFG
 SC Feyenoord Achilles VeenAFG
 SV Poortugaal FC RijnvogelsAFG
VV Capelle VV Smitshoek1 – 3
 VV Rijsoord Achilles ’292 – 0
 VV Spijkenisse VV DUNO2 – 0
 VV Zwaluwen V De Jodan Boys0 – 3

Stand per zaterdag 13 november 2021:

1VV Zwaluwen V11731242710
2VV Capelle11731242013
3FC Rijnvogels10712222413
4De Jodan Boys11704212012
5VV Smitshoek11623202016
6SC Feyenoord10514162113
7SV ARC10514161513
8VV DUNO11443161311
9SV Poortugaal10433151814
10FC ‘s-Gravenzande10415132425
11VV Scherpenzeel10406121926
12Achilles Veen10325111413
13VV DHSC10244101114
14Achilles ’291121871329
15VV Spijkenisse111376823
16VV Rijsoord111194931

Programma zaterdag 20 november 2021:

Achilles ’29 VV Capelle
 Achilles Veen VV Zwaluwen V
 VV DUNO SV Poortugaal
 FC ‘s-Gravenzande VV Spijkenisse
 De Jodan Boys VV DHSC
 FC Rijnvogels SV ARC
 VV Scherpenzeel SC Feyenoord
 VV Smitshoek VV Rijsoord

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten