augustus 16, 2022

Terugblik zondag 2e klasse D. HVV wint voor vierde maal op rij. Eerste punten voor Wilhelmus, Concordia en Laakkwartier

Zondag 2e klasse D:

Wisselvallige resultaten dit weekeinde voor onze regioploegen. Wilhelmus kwam zaterdagavond 16 oktober al in actie tegen streekgenoot RKDEO. Wilhelmus pakte net als Concordia en Laakkwartier op zondag de eerste punten van het seizoen. HVV won voor de vierde maal op rij.

Wilhelmus – RKDEO stond zaterdag 16 oktober al op de rol. De thuisploeg won met 3-2. Na een 0-0 ruststand zette Tommy Simonis RKDEO vanaf elf meter op voorsprong: 0-1. Daarna nam Wilhelmus de wedstrijd in handen. Via doelpunten van Cedric Ake, Sjoerd Dekker en Nick Hendrikse kwam de thuisploeg op een 3-1 voorsprong. Irian Boeschoten zorgde in de blessuretijd nog wel voor 3-2, maar dat was te laat voor RKDEO om nog een resultaat te halen.

Zondag 17 oktober speelde koploper HVV uit tegen hekkensluiter FC IJsselmonde: 1-3. Voor HVV betekende dit de vierde zege op rij. Ernest Janssen, Max Hageman en Phil Altimari waren trefzeker voor HVV.

Assistent scheidsrechter Evert Jelgerhuis van HVV bij opkomst op het veld

Full Speed zag Wippolder over zich heen gaan op de ranglijst. Daarnaast schonk Full Speed ook nog eens tegenstander Laakkwartier het eerste punt van het seizoen: 3-3. Donny van Oijen (2) en Joey Donkers waren trefzeker voor Full Speed. Voor Laakkwartier scoorden Hamza Boukhari (2) en Mesut Huya. Wippolder deed goede zaken op bezoek bij VFC: 1-4. Marco van Trier en Anthony Sintniklaas scoorden beiden tweemaal.

Concordia pakte de eerste punten van het seizoen in de thuiswedstrijd tegen Meeuwenplaat. De Delftenaren wonnen met maar liefst 6-2. De wedstrijd tussen HMSH (zon) en Coal werd bij een 0-1 tussenstand gestaakt wegens wanordelijkheden.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 16 oktober 2021:

VV Wilhelmus RKDEO3 – 2

Uitslagen zondag 17 oktober 2021:

Concordia VV Meeuwenplaat6 – 2
 FC IJsselmonde HVV1 – 3
 HVV Laakkwartier DSV Full Speed3 – 3
 VFC SV Wippolder1 – 4
HMSH COALGestaakt

Stand per zondag 17 oktober 2021:

1HVV440012112
2RSV Antibarbari33009102
3SV Wippolder43019128
4DSV Full Speed42208106
5RKDEO3201664
6COAL3111455
7HMSH2101344
8VV Wilhelmus3102346
9VFC3102358
10Concordia41033914
11VV Meeuwenplaat30212610
12HVV Laakkwartier4013149
13FC IJsselmonde40040311

Programma zondag 24 oktober 2021:

COAL RSV Antibarbari
 DSV Full Speed Concordia
 HVV VFC
 VV Meeuwenplaat HMSH
 RKDEO FC IJsselmonde
 VV Wilhelmus HVV Laakkwartier

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten