Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart hard onderuit. Verburch alleen aan kop na misstap Lyra

Zaterdag 3e klasse A:

Het Wassenaarse Blauw-Zwart speelde zaterdag 16 oktober uit tegen het nog ongeslagen CVC Reeuwijk. Een behoorlijke uitdaging, maar om niet verder te zakken op de ranglijst moest er resultaat behaald worden in Reeuwijk.

Blauw-Zwart kwam zaterdagmiddag van een koude kermis thuis. Bij rust keek het in Reeuwijk al tegen een 3-0 achterstand aan. Na 90 minuten stond er 6-0 op het bord. De ploeg uit Wassenaar staat na vier competitieduels op een teleurstellende tiende positie op de ranglijst. Blauw-Zwart haalde pas vier punten.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 16 oktober 2021:

CVV Be Fair Alphia1 – 2
 CVC Reeuwijk Blauw Zwart6 – 0
 SV Gouda FC VVC2 – 0
 SV Nieuwkoop Lugdunum1 – 0
 Sporting Leiden SV Aarlanderveen0 – 3
 TAVV FC Oudewater2 – 2
 VVSB FC Oegstgeest1 – 4

Stand per zaterdag 16 oktober 2021:

1FC Oudewater431010104
2CVC Reeuwijk33009192
3VVSB43019104
4SV Aarlanderveen4301994
5Alphia4301955
6FC Oegstgeest32107104
7CVV Be Fair4202695
8Sporting Leiden4112467
9TAVV41124811
10Blauw Zwart41124814
11SV Nieuwkoop4103314
12SV Gouda4103338
13Lugdunum40131311
14FC VVC40040018

Programma zaterdag 23 oktober 2021:

 SV Aarlanderveen CVC Reeuwijk
 Alphia FC VVC
 Blauw Zwart SV Nieuwkoop
 Lugdunum CVV Be Fair
 FC Oegstgeest SV Gouda
 FC Oudewater VVSB
 TAVV Sporting Leiden

Zaterdag 3e klasse B:

Verburch is na speelronde vier nog de enige ploeg die alles gewonnen heeft. Lyra ging nipt onderuit zaterdagmiddag. Naaldwijk en DWO behaalden ook niet het gewenste resultaat.

Verburch kwam in de topper met Schipluiden nipt als winnaar uit de bus: 0-1. Lyra verloor met 2-1 van KMD, waardoor Verburch nu alleen aan kop gaat in 3B. Lyra kwam via Jari van Dijk vroeg in de wedstrijd op voorsprong: 0-1. Maar KMD bleek uiteindelijk toch te sterk: 2-1. Arend Balijon en Sam Haghighad waren trefzeker voor KMD.

Naaldwijk en DWO leden verrassend puntverlies. Naaldwijk bleef uit bij DUNO op een 3-3 gelijkspel steken. Tim Zwinkels, Floris Groot en Danny Niël scoorden voor Naaldwijk. Voor DUNO waren Joel van Oeveren, Elyseo van de Graaf en Tim van Zweden trefzeker. DWO ging verrassend ruim onderuit op bezoek bij Quick Steps: 5-2. Voor Quick Steps waren dit de eerste punten van het seizoen.

Loosduinen en Ariston’80 staan ook na vier duels nog altijd op nul punten. Loosduinen verloor zaterdagmiddag ruim van SC Monster: 1-5. Bij rust was de stand nog gelijk: 1-1. In de tweede helft liep Monster eenvoudig weg naar 1-5. Bart Ruwaard scoorde voor de thuisploeg. Ariston’80 ging op bezoek bij DSVP met 2-0 onderuit. Voor de ploeg uit Pijnacker betekende dit de eerste zege van het seizoen. DSVP heeft nu vier punten. Beide doelpunten werden gemaakt door Dylan de Haan.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 16 oktober 2021:

DSVP Ariston ’802 – 0
 HSV DUNO VV Naaldwijk3 – 3
 SV KMD VV LYRA2 – 1
 SV Loosduinen SC Monster1 – 5
 Quick Steps SV DWO5 – 2
 VV Schipluiden VV Verburch0 – 1
 SSA FC Skillz Wateringse Veld Duindorp SVAFG

Stand per zaterdag 16 oktober 2021:

1VV Verburch440012194
2SC Monster43019136
3VV LYRA43019104
4SSA FC Skillz Wateringse Veld3210752
5SV KMD4211786
6VV Naaldwijk4211786
7SV DWO4211798
8VV Schipluiden4202646
9DSVP4112456
10Duindorp SV31023311
11HSV DUNO4031367
12Quick Steps41033915
13Ariston ’8040040614
14SV Loosduinen40040515

Programma zaterdag 23 oktober 2021:

Ariston ’80 VV Schipluiden
 Duindorp SV SV Loosduinen
 SV DWO DSVP
 SC Monster SV KMD
 VV Naaldwijk VV LYRA
 SSA FC Skillz Wateringse Veld Quick Steps
 VV Verburch HSV DUNO

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten