Terugblik Landelijk zaterdag. Scheveningen knap gelijk bij HFC. ‘s-Gravenzande doet wat het moet doen

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen ging zaterdagmiddag 16 oktober op bezoek bij Koninklijke HFC. De ploeg van trainer John Blok draait de laatste weken niet helemaal lekker. Tegenstander Koninklijke HFC staat bij de bovenste ploegen en draait goed mee.

In het begin was het voor beide ploegen nog even aftasten. De eerste echte kans voor Scheveningen viel pas in de 25e minuut te noteren. Michael de Niet zag zijn schot gestopt door de doelman van de thuisclub. Een minuut of zeven later was het wel raak voor Scheveningen. Na een kopbal van Rowdy van der Putten op de lat tikte de Niet de 0-1 binnen.

Pas heel laat in de tweede helft kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. Het was Wessel Boer die namens Koninklijke HFC de bal als laatste raakte: 1-1. Na een spannende slotfase bleef het 1-1.

Volgende week zaterdag is er geen programma. Scheveningen speelt over twee weken, zaterdag 30 oktober, thuis tegen ASWH.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 16 oktober 2021:

AFC Jong FC Volendam1 – 3
 ASWH Quick Boys1 – 1
 Excelsior Maassluis Kozakken Boys2 – 0
 HHC Hardenberg Spakenburg3 – 3
 IJsselmeervogels Jong RV&AV Sparta2 – 0
 VV Katwijk GVVV2 – 0
 Koninklijke HFC SVV Scheveningen1 – 1
 VV Noordwijk Rijnsburgse Boys2 – 0
SV TEC De Treffers17-okt

Stand per zaterdag 16 oktober 2021:

1VV Katwijk980124258
2AFC9522171811
3Koninklijke HFC9513161713
4Rijnsburgse Boys9504151610
5SV TEC8422141210
6De Treffers84221486
7HHC Hardenberg9423141211
8Jong RV&AV Sparta9423141717
9VV Noordwijk9423141313
10Excelsior Maassluis9414131515
11IJsselmeervogels9414131316
12Quick Boys932411109
13Jong FC Volendam9324111820
14SVV Scheveningen924310813
15Spakenburg923491921
16Kozakken Boys923491217
17ASWH912651016
18GVVV90181421

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

GVVV Excelsior Maassluis
 VV Katwijk VV Noordwijk
 Kozakken Boys SV TEC
 Rijnsburgse Boys AFC
 SVV Scheveningen ASWH
 Spakenburg Quick Boys
 Jong RV&AV Sparta HHC Hardenberg
 De Treffers IJsselmeervogels
 Jong FC Volendam Koninklijke HFC

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande had zaterdag 16 oktober één opdracht. Winnen van Achilles Veen om de aansluiting met de subtop weer te pakken. ’s-Gravenzande deed wat er van ze verwacht werd: 3-1.

In de 13e minuut kwam ’s-Gravenzande op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Yuri Westhoff. Nog geen vijf minuten later stond het alweer gelijk: 1-1. Thomas Schilders scoorde voor de gasten. ’s-Gravenzande reageerde direct door binnen een minuut via Twan van Meerten de 2-1 te maken.

Pas tien minuten voor tijd kon de thuisploeg weer juichen. Frank Broos scoorde uit een fraaie voorzet van Patrick Triep: 3-1.

Ook FC ’s-Gravenzande heeft volgend weekeinde vrij. Zaterdag 30 oktober komt het weer in actie. Tegenstander is dan Zwaluwen uit Vlaardingen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 16 oktober 2021:

Achilles ’29 SV Poortugaal1 – 2
 SV ARC SC Feyenoord1 – 4
 VV Capelle VV Spijkenisse1 – 0
 FC ‘s-Gravenzande Achilles Veen3 – 1
 FC Rijnvogels VV DUNO1 – 1
 VV Rijsoord VV Zwaluwen V0 – 5
 VV Scherpenzeel De Jodan Boys1 – 2
 VV Smitshoek VV DHSC1 – 0

Stand per zaterdag 16 oktober 2021:

1FC Rijnvogels8611192110
2VV Zwaluwen V853018174
3VV Capelle853018126
4SV Poortugaal843115179
5De Jodan Boys850315139
6SC Feyenoord8413131911
7FC ‘s-Gravenzande8413132118
8VV Smitshoek8413131314
9VV DUNO833212118
10SV ARC8404121111
11VV Scherpenzeel8404121718
12Achilles Veen821571112
13VV DHSC81346611
14Achilles ’2981164822
15VV Spijkenisse80353517
16VV Rijsoord80080527

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

SV ARC VV Rijsoord
 VV Capelle VV Scherpenzeel
 VV DHSC Achilles ’29
 VV DUNO Achilles Veen
 SC Feyenoord FC Rijnvogels
 SV Poortugaal De Jodan Boys
 VV Spijkenisse VV Smitshoek
 VV Zwaluwen V FC ‘s-Gravenzande

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten